خدمات مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین نوع جدیدی از مشاوره است که بر اساس نیاز مراجعین آماده شده است. تنگی وقت، مسائل مالی‌، خجالت از مراجعه حضوری و … باعث شده است تا بسیاری از آدم‌ها با وجود اطلاع از مشکلات خود به مشاوره مراجعه نکنند. این شیوه از مراجعه به روانشناس آنلاین ابداع شد تا دغدغه‌ی مردم برای مراجعه حضوری از بین برود و هر کسی در هر جایی که باشد به راحتی بتواند به مشاور مراجعه کند.

آنچه ارائه می‌دهم

مشاوره خانواده

مشاوره، یادگیری و آموزش مهارت‌های زناشویی می‌تواند به افراد کمک کند تا مسائل و تعارض‌های خانوادگی را به طور موثر مدیریت کرده و در نهایت یک خانواده پویا و شاد داشته باشند.

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج به افراد کمک می‌کند تا تصمیم منطقی برای انتخاب همسر گرفته و بتوانند شناخت صحیحی از طرف مقابل پیدا کنند.

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق میتواند در تصمیم گیری درست و کاهش فشارهای روانی و آسیب‌های ناشی از طلاق بر زوجین و فرزندان خانواده اثربخش باشد.

مشاوره خیانت

اگر تنش‌های زوجین به خوبی شناسایی و حل و فصل شوند می‌توان از بروز بحران‌های بعدی چون خیانت، طلاق عاطفی و … جلوگیری کرد.

مشاوره جنسی

گاهی برقراری رابطه جنسی مناسب برای زوجین امکان‌پذیر نیست. این موضوع می‌تواند به دلایل مختلف از جمله وجود بیماری، اختلال‌های جنسی و یا عدم آگاهی و نداشتن مهارت لازم اتفاق بیفتد.

درمان افسردگی

در جلسات مشاوره و روان درمانی راهکارهای مفیدی برای مقابله موثر با افسردگی در اختیار افراد مبتلا قرار می گیرد. جلسات مشاوره، می‌توانند از عود مجدد این اختلالات نیز پیشگیری کنند.

درمان اضطراب

روانشناسان بالینی می‌توانند به افراد مضطرب و همیشه نگران کمک کنند تا شناخت بهتری از علایم اضطراب و علل آن بدست بیاورند.

مشاوره کودک و نوجوان

روانشناسان کودک و نوجوان، با شناخت کامل از مراحل رشد روانی و رفتاری انسان، در مورد ویژگی‌های سنی کودک، روش‌های موثر فرزندپروری، رفتار موثر با نوجوان و … به والدین آموزش می‌دهند.

مشاوره ایرانیان خارج از کشور

مشاوره آنلاین، به سهولت برای تمامی ایرانیان در دسترس است. ایرانیان عزیز سراسر دنیا در کوتاه‌ترین زمان می‌توانند از خدمات مشاوره آنلاین برخوردار شوند.

خدمات مشاوره آنلاین

در چه زمینه‌ای مشاوره می‌خواهید؟

اگر با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنید ،هرچند که مشکل را کوچک و ناچیز میبیند آن را نادیده نگیرید. حل مشکلات نیز زمان طلایی خود را دارد و گذشت زمان ممکن است موارد بسیار ساده را به یک بحران تبدیل کند. پس از از حل مشکلات خود غافل نمانید و آن‌ها را مورد پیگیری و درمان قرار دهید

0 +
سال تجربه
0
مراجعین خارج از کشور
0
مراجعین تحت درمان
0 %
مراجعین راضی از درمان

فرم رزرو مشاوره آنلاین

برای دریافت خدمات فرم را به دقت کامل کنید

#